Бердичів

міська рада

Депутати фракції “Слуга Народу” прозвітували про свою діяльність

IMG_20230227_143753

У приміщенні Публічної бібліотеки депутати Бердичівської міської ради від політичної партії “Слуга Народу” прозвітували перед виборцями про свою діяльність за минулий 2022 рік.

Голова фракції Анна Левандовська зазначила, що після початку повномасштабного вторгнення російської федерації усі депутати від “Слуги Народу” залишилися в Україні та продовжили працювати на благо громади та на Перемогу. Зокрема, підкреслила, вони активно долучалися до різноманітних гуманітарних та волонтерських ініціатив, брали участь у засіданнях постійних та тимчасових комісій, сумлінно відвідували сесії.

За словами секретаря міської ради Богдана Коляди, депутати фракції відіграли велику роль у прийнятті важливих рішень, що стосувалися життєдіяльності громади.

За 2022 рік, проінформував секретар, Бердичівська міська рада VIII скликання провела 14 сесій (18 пленарних засідань), з них 9 – позачергових. За звітний період було зареєстровано 293 проєкти рішень. По 266 із них на пленарних засіданнях депутати прийняли рішення, по 17 – рішення не ухвалили, 6 –  відправили на доопрацювання, ще 4 проєкти не виносились на розгляд ради.

Серед прийнятих рішень 56 стосувалися розвитку житлово-комунального господарства, 45 – земельних відносин та містобудування, 37 – бюджету, 27 – соціального захисту, 25 – комунального майна громади, 21 – організації роботи ради та її органів, 12 – цивільного захисту населення, 11 – освіти, 7 –  молоді і спорту, 7 – культури, 6 – медицини, ще 12 – інших сфер.

Також, наголосив Богдан Коляда, депутати міської ради надіслали низку звернень, покликаних привернути увагу органів центральної влади на проблеми місцевого характеру, до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Окрім того, упродовж 2022 року було проведено 36 засідань постійних депутатських комісій, основне завдання яких полягало у забезпеченні ефективності роботи депутатського корпусу на пленарних засіданнях міської ради, розробці узгоджених пропозицій та попередньому вивченні питань, які виносяться на розгляд сесії.

Депутати від “Слуги Народу”, продовжив Богдан Коляда, підтримали усі надзвичайно важливі рішення: виділення коштів на потреби силових структур, придбання техніки і обладнання для комунальних підприємств, LED-ліхтарів для вуличного освітлення, медичного устаткування для міської лікарні. Нині ж, зазначив, фракція працює над вирішенням питань щодо заміни водопровідних труб, покращення якості питної води та формування депутатського фонду, кошти із якого народні обранці зможуть спрямовувати на вирішення проблем своїх виборців.

Про свою діяльність окремо розповіли і інші депутати: Олег Пасічник, Денис Моцний, Богдан Богатирчук.

За словами Анни Левандовської, на майбутнє фракція має чимало амбітних планів. Зокрема, йдеться про формування “бюджету участі”, “бюджету молоді” і “зеленого бюджету”, а також співпраця із Радою Європи та міжнародними організаціями.