Бердичів

міська рада

“Загинув смертю хоробрих, захищаючи волю й незалежність України” – бердичівлянин Юрій Дем’яненко

IMG_20230216_172859_338

Мільйони поглядів спрямовані нині на Донеччину, де українські захисники докладають усіх людських та надлюдських зусиль, аби не дати рашистському ворогові отримати перевагу на різних ділянках фронту. Героїзм та відвага українців, на яких росія кидає тисячі за тисячами живої сили, увійде до світової історії. Як увійдуть до неї й імена тих, хто віддав життя за свою Батьківщину, самовіддано борючись з окупантами.

Своє ім’я до цієї звитяжної когорти навіки вписав бердичівлянин Юрій Дем’яненко 1967-го року народження. У числі інших своїх побратимів зі служби у 30-й окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького механік-водій механізованого батальйону Юрій Дем’яненко доблесно виконував військовий обов’язок та покладені на нього завдання. З молодшими за себе ділився цінним досвідом, був відповідальним та нещадним до ворога. Посягнув-бо той на його Україну, на його співвітчизників, рідних, друзів. Жити під рашистами Юрій не хотів і не зміг би, тож робив все, що міг, аби вигнати окупантів з рідної землі.

13 лютого у бою, що точився біля одного з населених пунктів у Бахмутському районі, молодший сержант Дем’яненко загинув смертю хоробрих. Вічні тобі пам’ять і спокій, Герою, вічна шана…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Юрія Дем’яненка та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!