Бердичів

міська рада

МВЦ «М-Формація»: Революція Гідності констатувала, що українці готові до останнього боротися за власні права та свободи

1-12

Символом та взірцем жертовності і героїзму увійшов до історії України Євромайдан. Власне, й сам Майдан в Україні та світі почали більше сприймати не як місцевість у центрі Києва, а як символ свободи та рішучості у відстоюванні своїх прав. Революція Гідності констатувала той факт, що українці не просто здатні зробити вибір на користь цивілізаційного розвитку та життя за законом – вони готові покласти свої життя, аби відстояти цей вибір…

Про все це говорили у молодіжно-волонтерському центрі «М-Формація» під час заходу, присвяченому 9-й річниці подій на Майдані, коли сотні тисяч людей – українців та громадян інших держав – вийшли проти дій режиму януковича.

Ведучі заходу нагадали присутнім хронологію подій – від моменту, коли до центру Києва почала сходитися студентська молодь і до кульмінації – з її скаженою рішучістю, злочинними діями тих, хто мав би охороняти права громадян, смертями мирних людей, безприкладним єднанням, відвагою, звитяжністю та, зрештою, поваленням зросійщеної влади.  

Росіянам слід би ще у 2014-му добряче затямити: жодного братання не буде, погляди в Україні направлені до Європи, а не до тайожного безправ’я й рабства. Герої Небесної Сотні та учасники Революції Гідності назавжди змінили вектор руху України, і сьогодні їхню справу доблесно й самовіддано продовжують Захисники й Захисниці України у наджорстоких боях із рашистською навалою. Боротьба ця триватиме до Перемоги української держави.

Завершилася зустріч в «М-Формації» переглядом документального фільму Євгена Афінеєвського «Зима у вогні».

Останні новини