Бердичів

міська рада

На Донеччині загинув 35-річний бердичівлянин Денис Солопчук

Загиблий_сайт

Великою ціною здобувається воля і незалежність нашої Держави. Увесь український народ об’єднався у справедливій боротьбі проти зухвалих рашистських зайд. Відважні Українські Лицарі щодня стають на герць з окупантами, які посміли зазіхнути на нашу святу землю.

На жаль, кривава війна продовжує надсилати свої чорні звістки до бердичівської громади. Навіки 35-річним залишиться Захисник України, наш земляк Денис Солопчук.

Народився Денис у Бердичеві. Навчався у десятій школі, згодом – у місцевій школі-інтернаті. Здобувши загальну середню освіту вступив до Бердичівського ПТУ 4, де отримав професію котельника, електрозварника ручного зварювання.

З дитинства юнак захоплювався автомобільною технікою. Був веселим, товариським, рішучим, любив життя та мав на нього великі плани.

У 2014 році кілька місяців захищав Україну у зоні проведення антитерористичної операції, куди пішов добровольцем. Потім перебував у запасі Збройних сил України. В жовтні 2022 року Денис отримав повістку і з честю приступив до виконання свого громадянського та військового обов’язку.

Вірний син своєї Батьківщини, солдат Денис Солопчук загинув 14 лютого поблизу населеного пункту Красна Гора на Донеччині.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Дениса Солопчука та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!