Бердичів

міська рада

На Донеччині загинув 52-річний бердичівлянин Ігор Перковський

IMG_20230213_141456_478

Кривава і жорстока війна, підступно розв’язана рашистами проти мирного українського народу, продовжує забирати життя захисників України. На жаль, вчергове гірка і трагічна новина увірвалася у бердичівську громаду. На Донеччині, поблизу населеного пункту Червона Гора, загинув наш 52-річний земляк, солдат Ігор Перковський.

Народився Герой на Дніпропетровщині, у місті Кривий Ріг. У дитячому віці разом з родиною переїхав до Бердичева, де закінчив сімнадцяту школу. Потім вступив до Бердичівського ПТУ №4, де здобув професію зварювальника.

Працював Ігор Перковський на місцевому млині, а останнім часом – на Бердичівському комбікормовому заводі. Відповідальний і старанний працівник, вірний товариш, чесна і порядна людина – саме таким залишиться Герой у серцях тих, хто знав його за життя.

Хоробрий Український Воїн поліг на полі бою 9 лютого. Вічна йому слава і пам’ять!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Ігоря Перковського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!