Бердичів

міська рада

На Житомирщині триває формування нових військових підрозділів Збройних сил України

328488554_478167057655607_8613504139038348058_n

Про це йшлося під час спільної наради за участі керівництва Житомирської обласної військової адміністрації, місцевих громад та представництв територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Вже зараз усі охочі мають можливість записатися до стрілецького батальйону, який забезпечуватиме додаткову оборону громад області.

Кожен з нас прагне прискорення дати нашої Перемоги та очікує на рішучий контрнаступ українських воїнів. Тож ми маємо докласти усіх зусиль, щоб наше військо поповнилося мотивованими бійцями, які хочуть перемогти ворога та принести на нашу землю мир. Адже відносно мирне життя нашої області, можливість для підприємств працювати, а нашим дітям вчитися – все це заслуга наших захисників, які зараз стримують ворога на сході та півдні.

Для цього зараз необхідно максимально скоординувати чітку та злагоджену роботу області, місцевої влади, підприємств, центрів комплектування та соціальної підтримки та військових підрозділів – задля поповнення штату військовослужбовців.

Своєю чергою, представники територіальних центрів мають забезпечити максимально сприятливі умови прийому бажаючих стати до лав ЗСУ.

Ще одна важлива складова – сповіщення жителів області про проходження військової служби, звірку даних військовозобов’язаних, що постійно перебувають та зареєстровані на Житомирщині, зокрема через центри зайнятості й центри надання адмінпослуг.

Не менш важливим напрямком спільної роботи влади та терцентрів є протидія інформаційним вкидам, які дискредитують процес поповнення до українського війська.

Отже, наше завдання залишається незмінним – максимально сприяти усім територіальним центрам в проведенні мобілізаційних заходів. Всі керівники правоохоронних органів, органів влади та підприємств повинні підійти до питання надзвичайно відповідально, адже мова, без перебільшення, йде про захист нашої Держави та нашу Перемогу.

За інформацією сторінки голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка у мережі Facebook

Останні новини