Бердичів

міська рада

Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували у Бердичеві турніром з волейболу

1-10

У спортивній залі Бердичівського педагогічного фахового коледжу відбувся благодійний волейбольний турнір на Кубок міського центру «Спорт для всіх», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На відкритті змагань присутні згадували події 2014-го року, що сколихнули Україну, багато у чому визначивши її подальшу долю. Українці відповіли рішучим «Ні!» черговій брехні від тодішньої влади. Відстоюючи своє право жити по-європейськи, жити за законом, а не посеред свавілля, сотні тисяч мирних громадян вийшли на столичний Майдан. І коли, зрештою, на них посипалися кулі снайперів, люди не відступили. Падали замертво, відтягували поранених, йшли вперед проти озброєних «беркутів». Злочинний режим було скинуто ціною неймовірного єднання та звитяги звичайних українців, ціною життя тих, кого пізніше назвуть «Небесною Сотнею».

Тоді, на Майдані, скоріш за все, зібралося чимало людей, закоханих у спорт, і, з-поміж іншого, вони мріяли про те, аби мати змогу займатися ним у вільній цивілізованій країні. За це готові були покласти життя, за це, починаючи з 2014-го і по сьогодні борються у смертельному двобої Захисники й Захисниці України.

Учасниками пам’ятного турніру у Бердичеві стали чотири команди: господарі ігор – команда педагогічного коледжу, СК «Бердичів», представниці Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю та волейболістки з с. Ягнятин, що на Ружинщині. Після тривалих і видовищних дуелей місця розподілилися наступним чином:

  • І місце – спортивний клуб «Бердичів»;
  • ІІ місце – команда педагогічного коледжу;
  • ІІІ місце – команда БЛІСП.