Бердичів

міська рада

Працівники культури та туризму Житомирщини переймали досвід у бердичівських колег

IMG_20230215_121454

Делегація у складі працівників туристичної сфери з усієї області в межах брейншторму “Туризм. Шлях розвитку на Житомирщині” відвідала бердичівські заклади культури та взяла участь у молитовному сніданку.

Із діяльністю культурних закладів громади – МПК ім. О. Шабельника, Музею історії, Публічної бібліотеки з філіями та двох мистецьких шкіл – гостей ознайомила начальниця відділу культури Валентина Кузьменко. У Бердичеві, зазначила, намагаються впроваджувати нове, при цьому зберігаючи традиційне. Так, продовжила, однією із найпотужніших інновацій є проведення молитовних сніданків із залученням священнослужителів різних конфесій.

До спільної молитви за мир і Перемогу України усіх присутніх запросив настоятель парафії та Санктуарію Матері Божої Бердичівської отець Віталій Козак.

Делегати оглянули експозиції Музею історії, а у залі етнографії і народного побуту навіть змогли спробувати себе у старовинному українському ремеслі і випрясти конопляну нитку. У школі практичної фотографії “F/5.6” гості ознайомилися із роботами юних фотографів, у Музеї Джозефа Конрада – із сучасними виставковими тенденціями.

Перебування на території Кляштору Босих Кармелітів завершилося екскурсію Санктуарієм та його підземеллями.

На думку організаторів, фаховий “мозковий штурм”, що проходив під егідою управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації, повинен підвищити туристичну привабливість регіону, допомогти у визначенні стратегічних напрямів роботи, спрямованої на ефективний розвиток туристичної галузі, активізувати внутрішній туризм.

Останні новини