Бердичів

міська рада

Про механізм вступу до штурмових бригад «Гвардія наступу» інформують у МВС

Час-повертати-своє-1

Добровольцям штурмових бригад «Гвардії наступу» будуть надані переваги та пільги

Заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в ефірі телемарафону FREEDOM розповіла про механізм вступу до штурмових бригад «Гвардія наступу», а також поінформувала про переваги служби у добровольчих бригадах Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

«Служба в МВС має свої переваги. Зокрема, це пільги при вступі та у процесі навчання у військових та правоохоронних вишах. Окрім того, усі військовослужбовці підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні впродовж не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій.

Ті, хто проявлять себе найкраще, у майбутньому очолять наступні добровольчі підрозділи та наступальні операції», – зазначила Катерина Павліченко.

Заступниця очільника МВС підкреслила, що ядро добровольчих підрозділів складають люди з великим досвідом бойових дій.

«Разом з тим, заявку на вступ до штурмових бригад можуть подати усі охочі. Головна вимога – високий рівень мотивації. Після відбору на добровольців чекає кількамісячна інтенсивна підготовка із наступним бойовим злагодженням нових підрозділів», – сказала Катерина Павліченко.

За її словами, добровольці у складі штурмових бригад стануть до виконання бойових завдань лише тоді, коли увесь особовий склад буде повністю готовий та отримає відповідне озброєння та техніку. До підготовки залучатимуться найкращі інструктори з вогневої підготовки та тактичної медицини.

Катерина Павліченко подякувала усім, хто вже подав свою заявку на вступ до «Гвардії наступу» та анонсувала формування резервів для створення нових штурмових бригад.

Заступник Міністра підкреслила, що МВС приймає до бригад виключно добровольців, цей процес не є у рамках загальної мобілізації.

За інформацією Бердичівської РВА

Останні новини