Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк провів особистий прийом громадян

IMG_20230222_160015

У зв’язку з оголошеною повітряною тривогою черговий особистий прийом громадян міський голова Сергій Орлюк провів в укритті. Питання, що цього разу піднімали жителі громади у своїх зверненнях, переважно стосувалися житла.

Серед відвідувачів був і вісімнадцятирічний юнак, який навчається в одному із місцевих закладів професійно-технічної освіти. Хлопець має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та є особою з особливими освітніми потребами, тому під час візиту його супроводжувала соціальний педагог. 

Вже за рік, розповіла представниця закладу, здобувач освіти закінчить навчання, і буде змушений самостійно влаштовувати своє подальше життя. У хлопця немає рідних і мешкати йому ніде. Тому, резюмувала, перед юнаком гостро постає питання житла.

Міський голова та начальник відділу житлового господарства управління ЖКГ Сергій Ніколайчук проінформували відвідувачів про те, що хлопець уже перебуває на квартирному обліку. Окрім того, зазначили, перед випуском здобувача освіти навчальний заклад повинен повторно звернутися до міської влади. Тоді буде розглянуто питання про забезпечення його тимчасовим житлом.

Із проханням розділити трикімнатну квартиру між ним та племінником прийшов на прийом ще один житель громади. Частина квартири, розповів, знаходиться в його приватній власності, решта житлової площі – спірна. Міський голова надав відвідувачу консультацію щодо правил оформлення спадщини та наголосив, що вирішенням таких питань займається виключно суд, в не органи місцевого самоврядування.

Кваліфіковані роз’яснення отримали і інші громадяни: щодо відновлення втрачених документів та виготовлення нових, працевлаштування та виплати матеріальної допомоги.

Із деякими заявниками, котрі не з’явилися на прийом через повітряну тривогу, Сергій Орлюк поспілкувався у телефонному режимі.