Бердичів

міська рада

Рік Незламності. Міський голова Сергій Орлюк: вистоїмо, переможемо!

Рік-Незламності-3

24 лютого 2022 року – день, який навіки закарбується в пам’яті кожного з нас. Усі ми маємо той найперший, найстрашніший спогад про війну: комусь про її початок по телефону повідомив схвильований голос рідного чи друга, хтось дізнався про неї з ранкової новинної стрічки, а хтось прокинувся від вибухів, зустрівшись із війною впритул. Розгубленість, страх, тривожні валізи, гарячкові рішення, дії з захисту своїх родин, своїх громад… В одну мить підступний ворог занурив усю країну у воєнний стан. Яким буде цей вечір, завтрашній ранок і, взагалі, що буде далі? Цього тоді, мабуть, не знав ніхто…

24 лютого 2023 року… Від невпевненості та невизначеності не залишилося й сліду. Ми – українці – чітко знаємо, хто ми і чого прагнемо. Ми згуртувалися і заґартувалися, сповнилися рішучості та праведної ненависті до тих, хто прийшов нас знищувати. Ми навчилися цінувати кожну хвилину, проведену з рідними, любити – щиро і по-справжньому, співчувати і підтримувати одне одного, допомагати самі і шукати тих, хто може допомогти.

Довгих і важких 365 днів Українські Воїни доблесно, часто на рівні надлюдських можливостей, тримають оборону, знищують окупантів, демонструють звитягу і мужність на полі бою, а Український Народ забезпечує їм надійний тил.

Захисники й Захисниці України! Завдяки вашій силі й самовідданості більша частина країни має змогу жити настільки повноцінним життям, наскільки це можливо в умовах війни. Ми маємо змогу жити. Мир та спокій – на вулицях наших міст та сіл, але у душах наших – все, як на великому полі бою. Щодня й щоночі, щохвилини і щосекунди ми разом із вами. З вірою, надією, любов’ю, шаною та готовністю допомогти будь-якої миті. Ви маєте це знати і бути впевненими в нас.

Війна обов’язково закінчиться перемогою України. І українці, у тому числі, й бердичівська громада, щодня наближають цей світлий день – кожен на своєму фронті. Вистоїмо, переможемо!

Вічна пам’ять загиблим!

Слава Захисникам та Захисницям України!

Слава українському народові!

Слава Україні!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк

Останні новини