Бердичів

міська рада

Соціальні працівники ознайомилися зі специфікою надання послуг хворим на туберкульоз

IMG_20230217_162203

Представники міжнародної незалежної медичної гуманітарної організації “Лікарі без кордонів” провели освітньо-інформаційну сесію для соціальних працівників та фахівців соціальної роботи КУ “Центр надання соціальних послуг”.

За словами організаторів, зустріч мала на меті поглибити знання слухачів щодо соціальної допомоги хворим, які лікуються від туберкульозу.

Всі пацієнти, кажуть “Лікарі без кордонів”, мають право на інформацію, безпеку, якісну допомогу, повагу, індивідуальний підхід до лікування і, що найважливіше, свободу від дискримінації. Тому організація піклується про запровадження в Україні моделі лікування туберкульозу, що орієнтована на потреби людини і передбачає надання якісної медичної та соціальної допомоги.

На сесії перевірили рівень обізнаності присутніх щодо захворювання, яке залишається однією із провідних причин смертей у світі, розвіяли найпоширеніші міфи та обговорили нові підходи у лікуванні та ставленні до хворих на туберкульоз.

Отримана соцпрацівниками інформація, вважає директор Центру Людмила Колесник, допоможе фахівцям ефективніше виконувати свої обов’язки, допомагаючи людям і водночас не наражаючи на небезпеку власне здоров’я.

Останні новини