Бердичів

міська рада

У Бердичеві вшановують Героїв Небесної Сотні – перших героїв російсько-української війни

IMG_20230220_085304-2

20 лютого в Україні вшановують пам’ять тих, котрі змінили хід історії української держави – Героїв Небесної Сотні. Тоді, у лютому 2014-го, на Євромайдані з’явився на світ новий символ патріотизму, відданості європейським цінностям, символ самопожертви та неприйняття беззаконня. Українці з різних регіонів країни, громадяни Грузії, Білорусі утворили собою Небесну Сотню.

Вони стали першими, які віддали свої життя на російсько-українській війні – сьогодні в Україні це розуміють, як ніколи. Вони перші дали відсіч ворогові в особі діючої тоді злочинної влади. Бій, в який вступили Герої Майдану 9 років тому, триває по сьогодні.

Подвиг Небесної Сотні став тим фундаментом, на якому зросло та заґартувалося єднання української нації. Цей подвиг нині повторюють нові Герої, серед яких є чимало учасників Революції Гідності: вони гідно й доблесно дають відсіч величезній орді вбивць, терористів і мародерів, захищаючи право своєї країни на волю й незалежність.

У Бердичеві пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували представники міської та районної влади, очолювані міським головою Сергієм Орлюком та начальницею РВА Людмилою Димидюк. Єдина й успішна Україна – це те, з чим ніколи не примириться її зловісний сусід, зазначають, і боротьбу за свободу та успіх було розпочато саме тоді – на Майдані. Звідти все починалося, і Бердичів та Бердичівщина пам’ятатимуть це.