Бердичів

міська рада

У Бердичівському районі розповіли про особливості набору до поліцейського підрозділу “Лють”

332053385_3505423169780681_486181190960806613_n

17 лютого пройшли зустрічі правоохоронців з активом кількох місцевих громад.

Насамперед заступник начальника Бердичівського райвідділу поліції Андрій Микитюк наголосив присутнім, що це не обов’язкова загальна мобілізація, а спеціальна рекрутингова кампанія. Воєнізований підрозділ нового зразка “Лють” складатиметься з бійців, які готові захищати країну від російського агресора та звільнити наші землі.

Формування підрозділу “Лють” триває. На кандидатів, які пройдуть спеціальний відбір, чекає високоякісна підготовка та достойне грошове забезпечення. Після завершення військових дій кожен з працівників бригади зможе залишитися працювати у поліції.

“Запрошуємо вмотивованих, рішучих патріотів України долучитися до команди однодумців, щоб разом вигнати ворога з нашої землі”, – на закінчення додав начальник сектору кадрового забезпечення Бердичівської поліції Олександр Складанчук.

До бойових побратимів можна долучитись, подавши анкету онлайн на сайті nabir.np.gov.ua або за QR-кодом. Особисто і з отриманням необхідних консультацій це можна зробити у Центрах надання адміністративних послуг, що діють у громадах Бердичівщини, або звернутися до Бердичівського райвідділу поліції за адресою: м. Бердичів, вул. Героїв України, 67, або за номером телефону 0680255474.

“Гаряча” телефонна лінія для отримання відомостей щодо вступу до об’єднаної штурмової бригади “Лють”: 0-800-100020.
#безпека #лють #гвардіянаступу

За інформацією сторінки Бердичівського районного відділу поліції у мережі Facebook

Останні новини