Бердичів

міська рада

У “Гвардію наступу” звернулися уже 27 тисяч громадян. Долучайтеся задля Перемоги над ворогом! ВІДЕО!

IMG_20230202_154127

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів.

Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

Нині набір триває до таких бригад:

Перші на кордоні, перші в наступі. “Сталевий кордон” — бригада Державної прикордонної служби України, у лавах якої вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку.

Червоне полум’я наступу. Бригада “Червона калина” — до лав бригади також увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині та обороняли Київ.

Перетвори свою лють на зброю. “Лють” — бригада Національної поліції України.

Повернемо законні рубежі країни. Рубаємо ворога на шматки. “Рубіж” — до лав бригади також увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині.

Ми є штурм. Об нас ламається ворог. “Спартан” — потужна штурмова бригада, яка обороняла Харків.

Піднімемо прапор над Кримом. “Кара-Даг” — кара за анексований Крим настане. Ця бригада братиме участь у звільненні АРК.

Окупанте, буря насувається. “Буревій” — бригада утилізації російських військових.

Незламні, нескорені, неспинні. “Азов” — легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя.

Щоб потрапити до лав нових бригад, можна зателефонувати за номером 080 010 00 20, або заповнити анкету на сайті. Також підписуйтеся на офіційний Телеграм-канал, щоб дізнатися першим про набір до бригад.

Подати заявку можна на сайті або в одному з чотирьох ЦНАПів Житомирської області:

  • м. Житомир, площа Польова, 8;
  • м. Бердичів, вул. Центральна, 1;
  • м. Коростень, вул. Шевченка, 5;
  • м. Звягель, вул. Шевченка, 20;

Нагадаємо, що до лав “Гвардії наступу” загалом звернулися уже 27 тисяч громадян. Наразі вже понад 800 осіб пройшли військово-лікарські обстеження. Формування 8 бригад, в які зараз відбувається відбір, проходитиме до 01 квітня 2023 року. Після цього планується формування наступних штурмових бригад.

За інформацією Житомирської обласної військової адміністрації