Бердичів

міська рада

У МВС розповіли, скільки триватиме підготовка бійців

IMG_20230228_142134

Наразі основним завдання для бійців є бойова підготовка та підвищення свого професійного рівня.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

За його словами, підготовка особового складу восьми нових бригад “Гвардії Наступу”, які зараз формуються, триватиме від 2-х до 4-х місяців.

Ці підрозділи націлені на зміцнення Сил оборони та звільнення окупованих територій України від російських загарбників.

Клименко розповів, що спочатку на навчання та тренування відбуде “кістяк” бригад, тобто діючі військовослужбовці та працівники системи МВС, які вже мають досвід служби, зокрема й бойовий досвід.

“Згодом до них поступово будуть приєднуватися нові бійці – з числа добровольців, відібраних під час рекрутингової кампанії до бригад “Гвардії Наступу”, яка триває”, – розповів міністр.

Також паралельно триватиме процес матеріально-технічного й майнового комплектування, а також фінансового забезпечення нових бригад, їх логістики та решти систем забезпечення й підтримки.

“Ми маємо вчасно заправити техніку, вчасно її зремонтувати. Це великий процес, який триває паралельно з формуванням бригад.

Ми розуміємо, що сам військовий не має думати ні про що [інше], як посилити свої навички, про свій професійний рівень і про дії на полі бою, щоб уберегти один одного, щоб виконати бойову задачу”, – відзначив міністр внутрішніх справ.

Останні новини