Бердичів

міська рада

У числі 26 громад Житомирщини бердичівська громада отримала комплект Starlink

Старлінк_2-1

26 громад Житомирщини отримали 40 комплектів Starlink, які допоможуть забезпечити надійний та безперебійний інтернет-зв’язок в Пунктах Незламності. Це стало можливим завдяки співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з Міністерство цифрової трансформації України та польськими партнерами й благодійниками. Про це інформує керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

🟡 Ще декілька місяців тому, нагадує, Пункти Незламності стали справжніми острівцями безпеки, стабільності, тепла та єдності. Вони й досі продовжують функціонувати цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування та прихистку громадян у випадку надзвичайних подій. Завдяки роботі пунктів в умовах тимчасового припинення електропостачання, тисячі жителів області змогли зв’язатися зі своїми близькими й рідними, використовуючи резервні канали зв’язку.

📡 Термінали Starlink допоможуть посилити теперішню Інтернет-мережу Пунктів та у разі надзвичайної ситуації допоможуть зв’язатися з екстреними службами, отримати важливу та найголовніше, перевірену інформацію.

Це не остання партія обладнання, яке нам передають наші міжнародні друзі, звертає увагу Віталій Бунечко. Найближчим часом очікується поставка ще однієї великої партії супутникового обладнання з Німеччини.

За матеріалами Телеграм-каналу Віталія Бунечка

Останні новини