Бердичів

міська рада

Фотовиставка “365”: у міському Музеї історії експонують воєнні світлини

IMG_20230224_104151

У виставковому залі Музею історії міста Бердичева запрацювала фотовиставка “365”, приурочена до річниці з дня початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Серед авторів презентованих робіт – фотохудожники із Бердичева, Житомира, Харкова, Одеси та інших українських міст, розповів організатор експозиції, керівник ГО “Бердичівська школа практичної фотографії”, засновник фотошколи “F/5.6” Валерій Мельников. Усі світлини, представлені на експозиції, на його переконання, є яскравим свідченням глибини культурного і морального варварства росії, а також масштабів руйнувань, завданих окупантами українській державі.

За словами Валерія Мельникова, у воєнному архіві митців – ще багато фотографій, які після Перемоги неодмінно будуть виставлені на широкий загал. А поки він та його колеги не лише документують історичні факти, а й збирають кошти на потреби Збройних сил України. Так кілька благодійних виставок, проведених учнями фотошколи “F/5.6”, дозволили юним бердичівлянам придбати дзеркала для “рядового Джина” – військового автомобіля, що несе службу на передовій разом із нашим земляком-військовослужбовцем.

“365” – це не просто виставка фотографій, зазначив міський голова Сергій Орлюк. 365 днів – це важкий і довгий рік, який український народ проживає у боротьбі та надії, з любов’ю у серці і з вірою у переможний мир. А завдяки зусиллям фотографів, переконаний, ми зможемо зберегти пам’ять про ці страшні й водночас героїчні сторінки історії та передати її наступним поколінням.

Подякувала організаторам експозиції і голова Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк.

Фотовиставка працюватиме у Музеї історії до 3 березня, з 9:00 по 17:00. Відвідати її можуть усі охочі.