Бердичів

міська рада

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання бердичівських випускників

IMG_20230209_165605

У Бердичівському ліцеї № 12 відбулася презентація Харківського національного університету внутрішніх справ для майбутніх абітурієнтів. Одинадцятикласники з усіх шкіл міста мали змогу дізнатися про умови вступу до навчального закладу, безпосередньо поспілкуватися із його представниками та ознайомитися зі спеціальностями, які здобувають курсанти.

Сьогодні, через повномасштабну агресію російської федерації проти України, розповів присутнім проректор університету, доктор юридичних наук, професор, полковник поліції Анатолій Клочко, заклад розкиданий по 5 областях. Структурні підрозділи вишу, який нещодавно відзначив свій сторічний ювілей, наразі працюють і готують кадри для правоохоронних органів на Вінниччині, Полтавщині, Сумщині, Харківщині та Хмельниччині.

Курсанти, продовжив Анатолій Клочко, навчаються на факультетах слідства, кримінальної поліції, превентивної діяльності, обліку і оподаткування тощо. Є у навчальному закладі і єдиний в країні факультет підготовки фахівців кіберполіції. А ще, наголосив, здобувачів освіти чекає цікаве і насичене студентське життя, спортивні змагання, художня самодіяльність.

Детально із умовами і правилами вступу школярів ознайомила начальниця відділу рекрутингу Олена Чорноус. А помічник ректора Віктор Слиш наголосив, що ХНУВС гарантовано забезпечує кожного курсанта роботою по закінченню навчання.

Професія правоохоронця, переконаний начальник Бердичівського районного відділу поліції Сергій Рудницький, дуже почесна і відповідальна, адже саме поліцейські бережуть публічний порядок та борються зі злочинністю. Сьогодні ж, в умовах воєнного стану, коли Збройні сили України тримають позиції на передовій, поліція тримає внутрішній фронт.

У такий важкий для української держави і для кожного з нас час, зазначив міський голова Сергій Орлюк, надзвичайно важливо об’єднуватися і спільно думати про майбутнє. Абітурієнти, впевнений, оберуть професію собі до душі та сумлінно навчатимуться, аби стати висококваліфікованими спеціалістами. А, здобувши знання, повертатимуться до рідного міста, аби примножувати здобутки своєї громади та працювати на благо її жителів.