Бердичів

міська рада

Бердичів впевнено зійшов на п’єдестал пошани на чемпіонаті України з легкої атлетики

1631079314_12-papik-pro-p-legkaya-atletika-risunok-13

17-19 лютого у м. Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні.

У дорослому чоловічому фіналі зі стрибків у висоту справжній клас показав наш Роман Петрук. Його бездоганний стрибок на 2 м 26 м не залишив суперникам жодного шансу (найближчий конкурент Романа показав результат на 6 см нижче). Такий приголомшливий результат – серйозна заявка на те, щоб успішно виступати на кращих світових спортивних аренах: лише 2 см наразі відділяють нашого стрибуна від високого звання «Майстер спорту міжнародного класу». Міський голова Сергій Орлюк та уся громада вітають майстра спорту України Романа Петрука та його наставника – Заслуженого тренера України Сергія Шеремета – зі здобуттям високого статусу чемпіона України!

Також в особистому рахунку чемпіонату серед молоді третє місце з результатом 2 м 05 см отримав стрибун Андрій Налімов (тренер – Заслужений тренер України Олександр Михальченко). Бронзову нагороду в естафеті виборола наша Крістіна Новарчук (тренер – Заслужений тренер України Олександр Гаврилюк). Юрій Кузінський (тренери – Олександр Гаврилюк та Юрій Кузик) – четвертий у бігу на дистанції 3000 м.