Виконавчий комітет затвердив місця розташування пунктів розливу питної води та план підготовки й розгортання “Пунктів Незламності”

IMG_20230207_122342

Проєкт рішення щодо погодження місць розташування автоматів для реалізації питної води в тару споживача ухвалили на засіданні виконавчого комітету.

Фізичним особам-підприємцям погодили місця розташування пунктів розливу на території бердичівської громади з рекомендацією встановлення QR-кодів. Погодження буде дійсне протягом шести місяців з моменту прийняття рішення.

Також члени виконкому затвердили план підготовки та розгортання “Пунктів Незламності” (План дій), яким передбачено:

• розгортання місць для зарядки телефонів та іншої техніки;
  • забезпечення їх генераторами, паливом та постійним чергуванням відповідальних осіб;
  • забезпечення роботи генераторів (за відсутності електропостачання), техніки;
  • складання плану інформування населення про місцезнаходження та роботу “Пунктів Незламності” та ін.

Окрім того, на засіданні було затверджено посадовий склад комісії Бердичівської міської територіальної громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2023 рік та внесено відповідні зміни у додаток до попереднього рішення.