“Військовий + культурний фронт”: у Бердичеві відбувся благодійний проєкт на підтримку ЗСУ

IMG_20230222_051755

У Міському Палаці культури ім. О. Шабельника в межах проєкту “Військовий + культурний фронт” пройшов благодійний концерт “Козацькому роду нема переводу”. Участь у ньому взяли творчі колективи Бердичева.

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення російського агресора на українську землю, кажуть організатори, вирішили вкотре нагадати, що сила народу – в його єдності, а українська культура неодмінно вистоїть під натиском ворога та зуміє зберегти своє багатство і самобутність.

Концерт мали змогу відвідати усі жителі та гості громади. У залі також були присутні Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, народний депутат України Богдан Кицак, начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда та представники депутатського корпусу.

Сьогодні, зазначила ведуча заходу, український народ платить надвисоку ціну за збереження власної державності. Платить кров’ю і життями найкращих синів і доньок України, зруйнованими долями і містами, гіркими слізьми і нескінченними молитвами. Світлу пам’ять усіх борців за волю і незалежність України глядачі вшанували скорботною хвилиною мовчання.

Оплесками вітали присутні артистів, які дарували їм зі сцени своє мистецтво: Народний аматорський ансамбль “Зорецвіт”, ансамбль джазового співу “Старий рояль”, вокальну чоловічу формацію “La forza”, Народний аматорський хор ветеранів, Зразковий театр пісні “Краплинки”, Бердичівський муніципальний естрадно-духовий оркестр, Народну аматорську естрадно-циркову студію “Диваки” та танцювальні колективи – “Явір”, “Яворочок”, “Яринка”, “Надія”.

Закінчилася концертна програма прем’єрою патріотичної пісні у виконанні Заслуженого працівника культури України Сергія Ігнатенка.

Виступам артистів передував благодійний ярмарок, де кожен охочий міг придбати домашні смаколики та сувеніри ручної роботи, задонативши на потреби Збройних сил України. Спільними зусиллями працівників культурних закладів міста – Публічної бібліотеки з філіями, Музичної та Художньої шкіл, Музею історії міста Бердичева, Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова та Міського Палацу культури – вдалося зібрати 10 тис. 270 грн. Ці кошти, а також 5 тис. 340 грн, виручених під час благодійних заходів, організованих бердичівською молоддю, учасниками творчої лабораторії “Живий звук” та молодіжного театру “Ідейники”, будуть передані військовослужбовцям-артилеристам.