Двох бердичівлян нагородили орденами “За мужність” посмертно

IMG_20230228_100614

На початку 34 чергової сесії Бердичівської міської ради двох загиблих на фронті Героїв-Захисників – Максима Корнійчука та Олександра Рєзніка  – нагородили орденами “За мужність” ІІІ ступеня посмертно згідно з Указом Президента України.

Нагороди за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі рідним і близьким загиблих воїнів вручили міський голова Сергій Орлюк і начальник Бердичівського районного центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Віктор Нагорнюк.

Орден за солдата Максима Корнійчука отримала його мати, а за молодшого сержанта Олександра Рєзніка – мати та дев’ятирічний син.

Світлу пам’ять усіх, хто віддав своє життя, захищаючи Батьківщину та Український Народ, присутні вшанували скорботною хвилиною мовчання.