До уваги працівників галузі культури: триває прийом заявок на грантову програму «Культура. Регіони»

k-e1596707956545

Програма спрямована на сприяння міжкультурному діалогу представників різних етносів України, популяризацію історії та культури корінних народів Криму, Приазов’я та Причорномор’я України, посилення культурної привабливості регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад в тому числі і в регіонах постраждалих від російської агресії.

Мета програми – підтримка проєктів спрямованих на збільшення регіонального культурного розмаїття, в тому числі культур корінних народів Криму та унікальних етнічних культур Приазов’я та Причорномор’я в житті українського суспільства.

Бюджет програми на 2023 рік –  22  млн грн.

У рамках програми «Культура. Регіони» підтримуються наступні сектори:

• візуальне мистецтво;
  • аудіальне мистецтво;
  • аудіовізуальне мистецтво;
  • перформативне та сценічне мистецтво;
  • культурна спадщина;
  • літературна справа;
  • культурні та креативні індустрії.

У рамках конкурсної програми «Культура. Регіони» запропоновано ЛОТи:

«Локальна культура»;

«Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов’я і Причорномор’я».

Заявки на участь приймає Український культурний фонд.

Кінцевий термін подачі – 06 березня 2023 року.

Всі деталі ТУТ.

За інформацією Житомирської ОВА