Зцілення спілкуванням: родини загиблих на фронті бердичівлян згадували полеглих Героїв

IMG_20230223_104141

Напередодні річниці з дня початку повномасштабної агресії рф проти України у Церкві “Різдва Христового” відбулася чергова зустріч родин загиблих Захисників.

Гості спілкувалися між собою, згадували своїх близьких, які віддали життя за волю і незалежність Української Держави, та вшановували їхню світлу пам’ять – хвилиною мовчання та спільною молитвою.

Зі словами підтримки та вдячності звернувся до присутніх міський голова Сергій Орлюк. Немає універсального рецепту, зазначив, який допоміг би усім без винятку вгамувати біль від утрати близької людини. Однак переконаний, спілкування у колі однодумців здатне втішити і бодай трохи розрадити згорьовані серця. Міська ж влада, продовжив, і надалі робитиме все від неї залежне, аби родини загиблих завжди відчували увагу, турботу та піклування громади.