Комунальники громади звітують про роботи, виконані у період 06.02.23 – 10.02.23

Тижневий-звіт-комунальників-1

МКАРС

• 06.02. Кронування дерев та вивіз гілля (вул. Вінницька), обслуговування

внутрішньобудинкових мереж, забивання вікон та дверей недіючого приміщення (вул.

Данилівська), демонтаж-монтаж вуличних LED світильників (вул. Житомирська, вул. Б.

Хмельницького, вул. С. Сломницьких, пр. Чуднівський).

• 07.02. Навчання працівників з професійної підготовки, обслуговування внутрішньо-

будинкових мереж, зрізання та вивіз аварійних дерев (вул. Гранична), демонтаж-монтаж

вуличних LED світильників (вул. Ширшова).

• 08.02. Обслуговування внутрішньобудинкових мереж, демонтаж-монтаж вуличних LED

світильників (вул. Пушкіна).

• 09.02. Обслуговування внутрішньобудинкових мереж, аварійно-відновлювальні роботи

електричних мереж ЗОШ 18, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, зрізання та

вивіз аварійного дерева (вул. Житомирська), демонтаж-монтаж вуличних LED

світильників (вул. Пушкіна).

• 10.02. Навчання працівників з професійної підготовки, обслуговування

внутрішньобудинкових мереж, демонтаж-монтаж вуличних LED світильників (вул.

Гетьмана Мазепи).

МКП «Бердичівкомунсервіс»

• 06.02 Кронування дерев, вивезення гілля вул. Миру; ремонт світлофорного об’єкта на

перехресті вул. Чуднівська- вул.30 річчя Перемоги; розчистка та посипка тротуарів,

зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів; прибирання ТПВ та

вивезення зібраних ТПВ на закріплених дільницях ;

• 07.02 Кронування дерев, вивезення гілля вул. Миру; ремонт світлофорного об’єкта на

перехресті вул.Житомирська- вул.Здоров’я; розчистка та посипка тротуарів, зупинок

громадського транспорту та пішохідних переходів ; прибирання ТПВ та вивезення

зібраних ТПВ з закріплених дільницях.

• 08.02 Омолодження дерев, вивезення гілля, зняття аварійного дерева вул.Котляревського;

реставрація дорожніх знаків; розчистка та посипка тротуарів, зупинок громадського

транспорту та пішохідних переходів; прибирання ТПВ та вивезення зібраних ТПВ на

закріплених дільницях;

• 09.02 – Зняття аварійного дерева, вивезення гілля та порубочних залишків вул. Садова;

ремонт зливових колодязів вул.Рафінадна; вивезення піско-соляної суміші по ящикам, що

встановлені по місту; обслуговування світлофорних об’єктів (заміна лавмпочок)

вул.Одеська,м вул.Європейська; прибирання ТПВ та вивезення зібраних ТПВ на

закріплених дільницях;

• 10.02 Кронування дерев та вивезення гілля вул. Чорновола, вул.Вінницька;реставрація

дорожніх знаків; розчистка зливових решіток від снігу та льоду; посипка тротуарів піско-

соляною сумішшю; прибирання ТПВ та вивезення зібраних ТПВ на закріплених

дільницях.

КП «Комбінат комунальних підприємств»

Надали 10 платних ритуальних послуг, а також здійснили 2 похованя загиблих під час

військових дій, 1 поховання невідомого громадянина.

– Проводили розчистку снігу та санітарну очистку кладовищ, розчистку порослі на

секторах кладовищ по вул. Бистрицькій 116 ,Пушкіна 115.

КП «Бердичівтеплоенерго»

Робочий тиждень з 06 лютого по 10 лютого 2023 року КП “Бердичівтеплоенерго” працювало у штатному режимі та виконувало роботи для безперебійного подання тепла в оселі бердичівлян. 08 лютого – аварійна розкопка по усуненню пориву підземної тепломережі по вул. Грушевського, 5-а (територія школи № 15).

МКВЖРЕП № 7

• Виконано побілку та підготовку до фарбування в під№2 в буд.30-річчя Перемоги,7

та закінчено ремонт в під№3 буд.Богданівська.37- (фарбування) .(ФОТО)

• Виконано ремонт жолоба покрівлі в буд.Шевченко,18кв.26
  • Ремонт цегляної кладки капітальних стіни підвалі буд.Європейська,1
  • Остекління вікон – в гуртожитку по вул.Бр.Михєєвих.8, 30-річчя Перемоги,7- 2п – всього 2м2
  • Виконання 27-ми ти поточних заявок мешканців на внутрішньобудинкових мережах

електро-водопостачання та водовідведення і усунення виниклих аварійних ситуацій.

• Заміна мережі водопостачання (стояків) в під.№3 буд.в.Європейська,110 – 8 м.п.
  • Заміна мережі водовідведення -в буд. пр.Пляжний, 7 кв9 – 2м
  • Заміна 2-х кранів в підвалі буд.Володимирська.15 .
  • Заміна автоматичних вимикачів –буд.Європейська.106 -2шт.,
  • Встановлення нових 5-ти лічильників обліку електроенергії в під»їздах будинків :

по вул.Свободи 5, 9, Театральна 9,Данилівська 12, Л. Карастоянової 12.

МКП «Бердичівводоканал»

• 06.02. Ліквідація прорив в водопровідному колодязі по вул. Чкалова,32 та вул. Садова,20. Обстеження пожежних гідрантів по вул. Мостова та вул. Садова х вул. Короленка. Промивка каналізаційної мережі по вул. Житомирська,35. Підсипка пошкодженої ділянки після проведення ремонтних робіт по вул. Європейська х вул.Шевченка. Ліквідовані затори на каналізаційній мережі в кількості – 5шт. по вул. Чорнова,17, вул. Європейська,10, 80, вул. Богунська,3-5, вул. Одеська,49.
  • 07.02 .Приєднання до централізованої мережі водопостачання вул. Спартаківська,26. Викачка каналізації по вул. Козацька,151А Ліквідовані затори на каналізаційній мережі в кількості – 3 шт. по вул. Європейська,80, вул. Мучна,54а, вул. 30-річчя Перемоги,5.
  • 08.02 Ліквідація прориву на водопровідній мережі по вул. Одеська,40/1. Ліквідовані затори на каналізаційній мережі в кількості – 3 шт. по вул. Європейська,11, вул. Одеська,41, Садова,14
  • 09.02 Ліквідація прориву на водопровідній мережі по вул. Короленка,27 (свердловина №14). Ліквідовані затори на каналізаційній мережі в кількості – 4 шт. по вул. Шкіряників,7 (роботи не завершені) вул. Б.Хмельницького,3а, вул. Лупова,14, вул. Богунська,22.
  • 10.02. Ліквідація прориву в водопровідному колодязі вул. Європейська,128. Приєднання до централізованої мережі водопостачання по вул. Інтернаціоналістів,27. Ліквідовані затори на каналізаційній мережі в кількості 3 шт. по вул. Вінницька,42, вул. Житомирська,55 смт. Гришківці (школа-інтернат), вул. Новоіванівська,25.