Поліція Житомирщини запрошує на службу!

f4782be-ed958d9-1--10---1-

Головним управлінням Національної поліції в Житомирській області проводиться конкурс на зайняття вакантних посад інспектора (середній склад поліції) та поліцейського (молодший склад поліції) взводу патрульної служби особливого призначення (для подальшого укомплектування міжрегіонального територіального органу Національної поліції – Департаменту поліції особливого призначення “Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють”).

Для участі в конкурсі необхідно:

• заповнити онлайн-анкету за посиланням: https://nabir.np.gov.ua;
  • відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме: громадянство України; вік від 18 років; повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції); вища освіта (для середнього складу поліції); вільне володіння українською мовою; високий рівень фізичної підготовки.

Заробітна плата

Зарплатня збільшена удвічі. Для тих, хто не має вислуги, стажу й тільки був зарахований, мінімальна заробітна плата складатиме 25-27 тис. грн. Окрім того, поліцейським в умовах воєнного стану виплачується надбавка у розмірі 30 тис. грн. Якщо ж люди виконуватимуть завдання у безпосередньому вогневому зіткненні із супротивником, їм виплачуватиметься додаткова винагорода до 70 тис. грн.

Детальна інформація за телефонами: 0674126228; 0680255474; (0412)407341