У бердичівських школах з’являться “Класи безпеки”

IMG-ef02eb95b1817f929752c9cbd48767df-V

У рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, у ліцеях та гімназіях громади буде облаштовано “Класи безпеки”.

У цих класах проходитимуть тематичні виховні години, місячники охорони здоров’я, уроки цивільного захисту. Тут діти знайомитимуться із алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, вчитимуться надавати домедичну допомогу, вивчатимуть правила пожежної та мінної безпеки.

Працівники Бердичівського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області на чолі з начальником Володимиром Рейком відвідали навчальні заклади громади та проінформували педагогічні колективи про наповнення і забезпечення функціонування “Класів безпеки”.

Рятувальники впевнені: ініціатива створення спеціалізованих кабінетів з наочними матеріалами допоможе дітям краще засвоювати знання та ефективно здобувати життєво важливі навички.