Бердичів

міська рада

Безбар’єрність: Для освітян України стартував курс “Практичні навички подолання стресу”

332884046_863480131407043_4650981534897455266_n-1024x733

Для освітян України, у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я, стартував курс “Практичні навички подолання стресу”.

Думаєте, про стрес ви вже знаєте ВСЕ? Повірте – те, що ви знаєте – далеееко не все!

Стрес, на жаль, став дуже звичним явищем для українців. Однак тривале перебування у такому стані має руйнівні наслідки для життя та здоров’я людини.

Природа, розвиток та наслідки стресу. Ментальні особливості, варіанти управління емоціями, корисні поради й навички – курс розповість, як справлятися з несприятливими обставинами та продовжувати нормально функціонувати навіть під час повномасштабної війни, у моменти загострення кризи, а також презентує практичні буденні поради про те, як підтримувати психічне здоров’я.

До того ж їхати нікуди не потрібно – все у зручному форматі вебінарів.

Щоденне виконання вправ та набуття ефективних навичок, про які ви дізнаєтесь з цього курсу, дозволить вам потурбуватися про себе та про тих, хто поруч раптом опиниться у стресовій ситуації.

Проєкт розроблений для широкої аудиторії, зокрема, для освітян і практичних (шкільних) психологів на основі ілюстрованого керівництва World Health Organization (WHO) (https://www.facebook.com/WHO/) “Важливі навички в період стресу” за підтримки Безбар’єрність (https://www.facebook.com/bbu.org.ua/).

Цикл вебінарів інтегрований як курс підвищення кваліфікації для освітян з нарахуванням 1 кредиту ЄКТС. Більше дізнатися, записатися і пройти навчання можна тут: https://bit.ly/3F2lqXQ

Курс розроблено за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”. Погляди авторів, викладені у курсі, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.

За інформацією Житомирської обласної військової адміністрації

Останні новини