Бердичів

міська рада

Бердичівська міська лікарня отримала ендоскопічну стійку від нідерландських друзів

IMG_20230310_173502

Представники благодійного нідерландського “Фонду допомоги Східній Європі” відвідали Бердичівську міську лікарню та передали ендоскопічну стійку з фіброгастроскопом та колоноскопом для потреб жителів громади.

Спільно із міським головою Сергієм Орлюком, начальником відділу охорони здоров’я Богданом Яковенком і директором лікарні Анатолієм Совою гості оглянули кілька відділень закладу – неврологічне, кардіологічне, екстреної медичної допомоги, – та поспілкувалися з колективом.

За словами директора БФ “Хлібний дім” Аркадія Маргуліса, його організація вже багато років тримає тісний контакт із “Фондом допомоги Східній Європі”, який займається збором та передачею різноманітного устаткування медичним закладам України і, зокрема, Житомирщини. А нідерландські благодійники запевнили: вони налаштовані і надалі співпрацювати з бердичівською лікарнею, аби допомогти покращити сферу надання діагностичних, лікувальних та реабілітаційних послуг для населення.

Від імені бердичівлян Сергій Орлюк подякував закордонним друзям – за гуманізм, допомогу та вагомий внесок у справу життєзабезпечення громади в умовах воєнного стану, а також Аркадію Маргулісу – за активну громадську позицію, високий рівень патріотизму, безкорисливу працю на підтримку Збройних сил України та волонтерську діяльність.