Бердичів

міська рада

Бердичівські комунальники приймали вітання з нагоди професійного свята

IMG_20230317_114010

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення міський голова Сергій Орлюк привітав тих, хто працює у комунальній сфері бердичівської громади.

Забезпечувати життєдіяльність громади, вирішувати найскладніші завдання, створювати комфорт та затишок – усе це, переконаний міський голова, вміють бердичівські комунальники. Їхня праця, зазначив, серйозна, відповідальна та нелегка, водночас дуже важлива та необхідна. Сергій Орлюк побажав присутнім міцного здоров’я, витримки, добробуту, сімейного затишку та переможного миру.

Вітальні слова на адресу комунальників також пролунали від Народного депутата України Богдана Кицака, секретаря Бердичівської міської ради Богдана Коляди, депутата міськради Дениса Моцного.

Низка представників МКВЖРЕП №7, МКП “Бердичівводоканал”, КП “Бердичівтеплоенерго”, МКП “Бердичівкомунсервіс”, КП “Комбінат комунальних підприємств м. Бердичева”, МКАРС та ТОВ “Полісся Екосфера” були нагороджені Грамотами Бердичівської міської ради – за багаторічну працю на благо громади, високий професіоналізм та сумлінне виконання своїх обов’язків.

Також за вагомий внесок у розвиток мережі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та поліпшення умов проживання жителів міста відзначили голову правління ОСББ “Грушевського-22” Валентину Вронську.

Останні новини