Бердичів

міська рада

Весну, Жінку й Україну вшанували у Церкві Різдва Христового активісти Союзу інвалідів

1-1

Перші дні весни, недавня річниця дня народження Лесі Українки – однієї з символів української жінки – все це наповнює, надихає, спонукаючи говорити, віршувати, співати во славу Жінки. Саме цій темі була здебільшого присвячена зустріч із членами місцевого осередку Союзу інвалідів, що відбулася у церкві Різдва Христового.

Тутешній простір із просто місця, в якому спілкуються з Господом, поступово перетворюється на, свого роду, «душевний хаб», в якому можна на якийсь час попрощатися з самотністю, сердечним болем, життєвими проблемами. І поспілкуватися, почаювати, поспівати, якщо душа просить пісні, помолитися.

У церкві вже не раз збиралися члени сімей загиблих Захисників України, цього ж разу сцену й місця у залі віддали людям з інвалідністю. У такі важкі часи збиратися й спілкуватися ось так – необхідно, переконаний міський голова Сергій Орлюк. Коли у країні точиться війна, коли роки вже не такі й молоді і здоров’я вже не те, вважає, замикатися у власній мушлі – не найкращий вихід із положення. У людини є ті, хто не дасть їй бути самотньою, є Господня сила й милість – разом легше жити, легше перемагати.

Пісні, присвячені Жінці, Україні та її Захисникам, учасникам зустрічі подарував колектив хору «Пролісок», що діє при Союзі інвалідів. А далі на присутніх чекали чаювання зі смаколиками та невеличкі подарунки.