Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

IMG_20230321_170719

7 питань, які стосувалися різноманітних сфер життя громади, розглянули 21 березня на засіданні виконкому.

З метою поліпшення епізоотичної, санітарно-епідемічної, екологічної ситуації на території Бердичівської МТГ та збереження здоров’я населення було затверджено тексти двох документів: Меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Бердичівської міської ради та ТОВ “Чотири Лапи Україна” і Договору про співпрацю між МКП “Бердичівкомунсервіс” та зазначеним товариством.

Документами передбачено запровадження Програми гуманного регулювання чисельності та захисту безпритульних тварин на території міста та всебічне співробітництво сторін у сфері її реалізації. Зокрема, мова йде про стерилізацію, вакцинацію, догляд за безпритульними тваринами, ідентифікацію та реєстрацію стерилізованих і доглянутих тварин тощо. Додатково сторони зобов’язуються створити спільну робочу групу для координації своїх дій.

Затвердили на засіданні і тарифи на платні послуги з медичного обслуговування, які надає КНП “Бердичівська міська лікарня”. За словами директора закладу Анатолія Сови, лікарня отримала нове медичне устаткування, а тому може робити будь-які дослідження, окрім онкологічних. До того ж, зазначив, вартість таких послуг буде значно меншою, аніж у приватних лабораторіях.

Також члени виконкому підтримали проєкт рішення щодо встановлення на будівлі залізничного вокзалу пам’ятної дошки до 100-річчя зустрічі голови Директорії УНР Симона Петлюри і голови Польської держави Маршалка Юзефа Пілсудського на станції “Бердичів”.

Окрім того, на засіданні було внесено зміни до попереднього рішення виконавчого комітету “Про структуру, штати міського Палацу культури ім. О. Шабельника” та погоджено загальновиробничі норми питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів для КП “Бердичівтеплоенерго” і МКП “Бердичівводоканал” на 2023 рік.