Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

IMG_20230328_160619_1-2

З метою організації відзначення 37-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС у бердичівській громаді створено робочу групу та затверджено план проведення основних тематичних заходів. Відповідний проєкт рішення розглянули та ухвалили на засіданні виконавчого комітету.

Так, зокрема, у закладах культури й освіти влаштують та проведуть тематичні книжкові виставки, уроки пам’яті та виховні години, виставки дитячої творчості й художньо-публіцистичної літератури, конкурси дитячих малюнків тощо. До місць увічнення подвигу чорнобильців покладуть квіти, окрім того нададуть адресну грошову допомогу наступним категоріям:

  • учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які мають інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою (57 осіб);
  • неповнолітнім дітям, смерть батьків яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС (2 особи);
  • вдовам учасників ліквідації наслідків aвapiї на ЧАЕС (70 осіб).

Іншим рішенням виконавчого комітету у громаді запровадять трудову повинність з організацією суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. До виконання суспільно корисних робіт планується залучати працездатних осіб, у тому числі осіб, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров`я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, що залучені до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і заброньовані за підприємствами у період воєнного стану). Затверджено переліки робіт та замовників (підприємства, установи, організації).

Членами виконавчого комітету надано дозвіл на укладення договорів щодо нерухомого майна, право власності та право користування яким мають діти, а також надано дозвіл на приватизацію квартири. Внесено зміни до попередніх рішень виконкому, що стосувалися складу житлової комісії та осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

На засіданні затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2023 року та надали дозволи на встановлення реклами і на здійснення робіт із благоустрою території. Розглянули також низку інших проєктів рішень, пов’язаних із життєдіяльністю громади.

Останні новини