Бердичів

міська рада

Віддав життя за Батьківщину: на Харківщині геройськи загинув Захисник України Ігор Стельмах

IMG_20230330_214120_649

Бердичівлянин Ігор Стельмах пішов захищати суверенітет та територіальну цілісність України з перших днів повномасштабної війни. Не міг спостерігати, як окупанти руйнують міста і села, катують та вбивають населення, намагаються скрізь встановити порядки “руского міра”. Воїн із сильним духом та сталевим характером, понад усе мріяв повернутися додому із Перемогою та жити під мирним небом на рідній землі…

Народився Ігор Стельмах у Бердичеві, закінчив сьому школу, навчався у Бердичівському машинобудівному коледжі. Здобувши професію, у різний час працював на кількох місцевих підприємствах, зокрема, на Бердичівському машинобудівному заводі “Прогрес”. Останнім місцем роботи чоловіка була компанія Safe Glass Factory.

Ставши до лав українських захисників, Ігор Стельмах понад рік боронив Батьківщину зі зброєю у руках, давав гідну відсіч ворогові, був надійною опорою своїм побратимам. На війні і зустрів свій 48-ий День народження…

27 березня 2023 року солдат Ігор Стельмах геройськи загинув у бою з рашистськими окупантами на Харківщині, поблизу населеного пункту Берестове.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Ігоря Стельмаха та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!