Вітання Сергія Орлюка до Дня українського добровольця

IMG_20230314_103321

Шановні бійці добровольчих батальйонів!

Від імені усіх жителів багатотисячної бердичівської громади та від себе особисто сердечно вітаю вас з Днем українського добровольця!

Ви – ті сміливі і доблесні лицарі світла, котрі стали на захист України ще у 2014 році. Тоді, на початку російської збройної агресії, ви, за покликом своїх гарячих сердець та з власної доброї волі, вступили у боротьбу за свободу та незалежність українського народу. Нині ж, під час повномасштабного наступу рашистських окупантів, так само перебуваєте на передовій захисту Батьківщини, щодня демонструючи приклади відваги, відданості та жертовності.

Ваш подвиг назавжди буде вписано у новітню історію України як взірець героїзму, мужності, найвищого патріотизму.

Прийміть сьогодні найщиріші слова вдячності та пошани, а також побажання Перемоги, миру, здоров’я, витримки у складних ситуаціях та Божої опіки. Нехай доля буде прихильною до вас, ваших родин та до нашої рідної України!

Слава українським добровольцям! Слава Україні!

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК