Бердичів

міська рада

Директор міської лікарні Анатолій Сова: моя мета як керівника – зберегти колектив, і над цим ми працюємо щодня

IMG_20230228_114713-1

Як і було анонсовано під час засідання постійних депутатських комісій, перед тим, як затвердити звіт про виконання минулорічної місцевої Програми розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я, на черговій сесії міської ради заслухали директора КНП «Бердичівська міська лікарня» Анатолія Сову.

Нагадаємо, що передумовою виступу керівника лікарні виступила заборгованість медикам із заробітної плати: на кінець місяця Національна служба здоров’я України виплатила їм лише аванс за січень. 27 лютого гроші, таки, надійшли: медперсоналу закрили січень й виплатили аванс за лютий.

Втім, питання до Анатолія Сови були, і директор лікарні на них відповів. Зокрема, розвіяв чутки про скорочення у Центрі Жінки. Звернувши при цьому увагу на той факт, що у 2022 році Центр заробив за пакетом 9,0 млн. грн. У той самий час на зарплату його персоналу необхідно понад 13,0 млн. грн. Не дивлячись на такий від’ємний розрив, зауважив Анатолій Сова, він віднайшов шляхи задля того, аби заклад продовжив працювати. Персонал у Центрі Жінки не скорочували, продовжив – прибрали пост на 1-му поверсі (це – одна медсестра й одна санітарка). Нині, зі слів доповідача, вони задіяні у роботі лікарні, отримують зарплату.

Кадрами він не розкидається, констатував Анатолій Сова, і планів скорочення чи оптимізації на сьогодні не має. Його мета – зберегти колектив, і над реалізацією цієї мети у лікарні працюють щодня.

Звичайнісінькими чутками, за твердженням директора, є й інформація про те, що у лікарні впроваджується нова посада – заступника директора з юридичних питань, і що її, нібито, має обійняти «потрібна» людина.

Анатолій Сова відповів на усі питання, що цікавили народних обранців, нагадавши наприкінці, що був і залишається відкритим для спілкування з ними будь-коли, у тому числі й поза межами сесійної зали. 

Останні новини