Бердичів

міська рада

Зміни у фінансуванні ремонту вулиць та доріг обговорили на зустрічі з депутатами Бердичівської міської ради

Дизайн-без-названия

Перелік вулиць та доріг, на яких у 2023 році заплановано провести ремонтні роботи – капітальні й поточні – представив депутатам Бердичівської міської ради заступник міського голови Руслан Квятківський. Представивши, запропонував наступне: виключити зі списків вулиці, на яких планувалося здійснити капітальний ремонт – вул. Трудову та вул. Піонтковського.

Ремонтувати капітально, пояснив, означає не просто заасфальтувати, а й замінити мережі, що пролягають під покриттям, інакше у випадку аварії, є ймовірність зривати новий асфальт. Чи буде змога вчасно освоїти всі ті кошти, що знадобляться для подібного масштабного оновлення – питання.

Натомість, вивільнивши суму, що призначалися на капремонт вищевказаних трьох вулиць, можна спрямувати її, припустимо, на ту ж саму підсипку та грейдерування. За підрахунками фахівців, інформував, 5 млн. грн. – сума, цілком достатня, аби здійснити підсипку на проблемних ділянках на території всієї громади.

Народні обранці погодилися з аргументами Руслана Квятківського: тепер потрібно буде внести відповідні зміни до додатку до місцевої Програми розвитку ЖКГ та благоустрою, і незабаром депутатам зможуть надати оновлений перелік вулиць та доріг, визначених для ремонтних робіт.

Окрім того, заступник міського голови довів до народних обранців інформацію щодо планів облаштувати круговий рух у районі Дитячого світу, фахового коледжу промисловості, економіки та права, а також вулиці Козацької. До цих робіт потрібно поставитися відповідально й ґрунтовно, підкреслив Руслан Квятківський: подібні зміни, у свою чергу, передбачають облаштування пішохідних доріжок, зелених зон та місць для паркування, підняття бордюрів тощо.

2 Відповіді

    1. “Народні обранці погодилися з аргументами Руслана Квятківського: тепер потрібно буде внести відповідні зміни до додатку до місцевої Програми розвитку ЖКГ та благоустрою, і незабаром депутатам зможуть надати оновлений перелік вулиць та доріг, визначених для ремонтних робіт.”
      Наразі список опрацьовується та коригується.

Останні новини