Бердичів

міська рада

Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

IMG_20230322_151840

Відбулося чергове засідання комісії з захисту прав дитини, у порядку денному якого переважали питання щодо позбавлення громадян батьківських прав.

Так, члени комісії одноголосно ухвалили рішення про надання висновку у справі про позбавлення чоловіка батьківських прав відносно його 12-річної доньки. Мати дівчинки розповіла: вони із дитиною – із числа внутрішньо переміщених осіб. Наразі жінка перебуває у другому шлюбі, а батько дівчинки вже багато років поспіль не цікавиться донькою, не утримує і не виховує її.

Аналогічне рішення прийняли на засіданні і щодо іншого чоловіка, який також не бере участі у житті власної дитини та злісно ухиляється від сплати аліментів. Зі слів матері, подружжя давно розлучене, а свою 16-річну доньку батько востаннє бачив ще немовлям.

Також члени комісії повторно розглянули ухвалу Бердичівського міськрайонного суду щодо позбавлення батьківських прав жительки громади. На одному із попередніх засідань жінка доводила, що може виправитись і стати гарною матір’ю для свого 13-річного сина. Однак, отримавши шанс, залишила дитину  і зникла у невідомому напрямку. Нині, за словами бабусі, котра опікується онуком, мати часто телефонує синові напідпитку та чинить на нього психологічний тиск. Заслухавши літню жінку, комісія вирішила надати відповідний висновок у справі.

Окрім того, на засіданні було надано кілька дозволів на здійснення правочинів щодо нерухомого майна із врахуванням та збереженням прав дітей, а також проведено профілактичну бесіду із подружжям, яке виховує двох неповнолітніх дітей.

Останні новини