Бердичів

міська рада

“Ми ті, кому Україна дорожча за життя”: у Публічній бібліотеці відзначили День українського добровольця

IMG_20230314_183839

14 березня у міській Публічній бібліотеці відбулася патріотична година, присвячена Дню українського добровольця. Представники міської влади на чолі з Бердичівським міським головою Сергієм Орлюком, а також викладачі та учні освітніх закладів громади зібралися, щоб засвідчити свою вдячність і шану тим, хто за покликом серця боронить Україну.

На початку заходу гості вшанували пам’ять усіх, хто віддав життя за Батьківщину  хвилиною мовчання та переглянули кадри із хроніки Революції Гідності.

Ведучі ознайомили присутніх із історією становлення українського добровольчого руху. У 2014 році, зазначили, однією із головних причин формування окремих незалежних батальйонів учасниками Майдану, котрий вирішили боронити державність на фронті, були полум’яна любов до України та незламний дух свободи.

Нині, під час повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією, добровольці за покликом серця поповнюють лави української армії та територіальної оборони.
Адже, ставши на захист рідної країни одного разу, ми до кінця життя залишаємося її добровольцями, – воїнами доброї волі, які не мають права відступити.

Піднесену атмосферу у залі створювала патріотична поезія, яку декламувала молодь, та спільне виконання Державного Гімну. Кілька авторських пісень та віршів презентував командир добровольчого батальйону “Бердичів”, військовослужбовець Сергій Адам’як.

По закінченню патріотичної години присутні взяли участь у почесній ході шани та пам’яті, й поклали квіти до підніжжя Меморіалу “Слава героям!”.