Бердичів

міська рада

Низку рекомендацій надала робоча група з перевірки ремонтно-будівельних робіт у міському басейні

IMG_20230330_122622_415

Відбулося чергове засідання робочої групи під головуванням депутата Бердичівської міської ради Юрія Ніколаєнка, котра займається перевіркою проведених ремонтних робіт у міському плавальному басейні. До обговорення долучилися міський голова Сергій Орлюк, директор басейну Олег Коденський, інженери технічного нагляду за будівництвом, які здійснювали технагляд за об’єктом до та після листопаду 2022 року, а також представники підрядної організації.

Окрім того, на зустріч запросили фахівця, котрий уже понад 25 років будує басейни по всій Україні – представника ТОВ “ДК Інжинірінг” та інженерно-проєктної групи АКВАНІМО ТМ Дмитра Тарусова. Експерта одноголосно включили до складу робочої групи.  

Присутні детально обговорили проєктно-кошторисну документацію, деякі технічні питання, що стосувалися ремонтно-будівельних робіт, та окремо розглянули процес закупівлі обладнання. Результатом засідання стали кілька рекомендацій від робочої групи. 

Так, директору басейну Олегу Коденському рекомендовано: 

  • залучити до моніторингу закупівель та виконання будівельно-ремонтних робіт Дмитра Тарусова, а також головних бухгалтерів відділу молоді і спорту Бердичівської міської ради та КУ “Міський плавальний басейн”; 
  • скласти претензійний лист до підрядника з приводу закупівлі обладнання; 
  • надати технічну та бухгалтерську документацію, в т.ч. виконавчі схеми членам робочої групи для ознайомлення і вивчення. 

Представникам підрядної організації рекомендовано провести технічні випробування гідроізоляції, фільтрувальної та вентиляційної систем тощо. 

По закінченню засідання члени робочої групи виїхали безпосередньо на об’єкт, де поспілкувалися із субпідрядником та оцінили його роботу. Оскільки, переконані, басейн є надзвичайно важливим об’єктом для громади – не лише спортивним, а й реабілітаційним – будівельно-ремонтні роботи треба закінчувати у найкоротші терміни. 

Сергій Орлюк і Юрій Ніколаєнко подякували Дмитру Тарусову за участь у засіданні та висловили сподівання на подальшу ефективну співпрацю.