Бердичів

міська рада

Опалювальний сезон у громаді планується завершити 15-го квітня

IMG_20230317_091017_1-1

Опалювальний сезон завершити 15-го квітня. Здійснити перерахунки населенню, згідно з фактичними обсягами надання послуг. У випадку, якщо до 15-го квітня середньодобова температури зовнішнього повітря протягом 3-х діб перевищуватиме +8°С, призупинити опалення, забезпечивши при цьому відповідний температурний режим у дитсадках, школах, медзакладах та житлових будинках. Відповідний проєкт рішення ухвалили члени виконавчого комітету.

Розглянули на засіданні також проєкт, що стосувався ходу виконання Програми соціально-економічного розвитку бердичівської громади за 9 місяців минулого року.

Статус дитини, позбавленої батьківського піклування, надали дитині, в якої померла мати, а батька позбавили батьківських прав. На виконання Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженої відповідним наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, у громаді відтепер функціонуватиме постійно діюча комісія зі встановлення факту отруєння бджіл на території Бердичівської МТГ: на засіданні затвердили її склад та Положення.

Низка проєктів рішень, ухвалених членами виконавчого комітету, стосувалася зовнішньої реклами, режиму роботи продовольчого магазину та двох кафе, а також нерухомого майна комунальної власності бердичівської громади.

Орієнтовно у 20-х числах квітня  має бути проведено конкурс з надання послуг із поводження з твердими побутовими відходами на території Скраглівського старостинського округу. На засіданні затвердили склад конкурсної комісії, Положення про неї та конкурсну документацію щодо об’єктів конкурсу для визначення виконавця послуг. 200,0 тис. грн. в якості матеріальної допомоги отримають 4 сім’ї загиблих/померлих у зоні бойових дій Захисників України (по 50,0 тис. грн. – кожна сім’я).  

Останні новини