Бердичів

міська рада

«Працюємо спільно задля Перемоги!»: у місцевій профспілці освітян провели навчальний семінар

1-11

Більше року минуло з початку широкомасштабного вторгнення росії до України, і протягом усього цього часу освітянська профспілка бердичівської громади докладала чимало зусиль задля того, аби наблизити Перемогу. Про це, зокрема, говорилося на навчальному семінарі під назвою «Працюємо спільно задля Перемоги», влаштованому головою комітету профспілки Анжелою Цвєтковою.

Знову звучить тема єднання. З вуст самих профспілчан, із вуст запрошених – міського голови Сергія Орлюка, депутатки обласної ради Людмили Кицак, секретаря міськради Богдана Коляди, заступника голови Житомирської обласної організації профспілки освітян Миколи Краська, начальниці управління освіти і науки Валентини Адаменко, керівника БО «Відкрите серце» Петра Залізного.

Із початком великої війни профспілчани не припинили бути активними, згуртованими, відданими своїй справі і справі допомоги Захисникам України. Вони виховували й вчили дітей, проводили різного роду заходи, з головою поринули у волонтерську роботу, намагаючись забезпечити армію усім, чим можуть і на що здатні їхні руки та серця. Багатьом із них довелося ховати своїх загиблих на війні учнів, та, втерши сльози, педагоги знову вперто бралися за роботу. Зрощували закоханих у Батьківщину маленьких та юних патріотів, плели сітки, що часто ставали для наших хлопців там, на війні, оберегами, відправляли посилки з усім необхідним і, головне, – з дитячими малюнками. Разом із цим встигали тримати зв’язки з закордонними колегами, звітувати про зроблене у соцмережах тощо.

Загалом вони, власне, єдиним фронтом працювали на те, що оспівується у славні освітянської профспілки – щоби люди праці жили достойним життям, маючи права і заявляючи категоричне «Ні» бездушшю, свавіллю й зневазі. У мирній переможній Україні.