Бердичів

міська рада

Проведені ремонтні роботи у КУ “Міський плавальний басейн” перевірила робоча група

IMG_20230307_172322

Робоча група на чолі з депутатом Бердичівської міської ради Юрієм Ніколаєнком відвідала міський плавальний басейн та перевірила проведені у межах капітального ремонту реставраційні роботи.

Члени робочої групи спільно з директором басейну Олегом Коденським та інженером з технічного нагляду за будівництвом Віктором Умінським оглянули спортзал, вестибюль та підвал, в якому розміщені системи вентиляції і фільтрувальні установки. Після візуальної оцінки ремонтних робіт – комісійно ознайомились з проєктними документами та кошторисом.

Під час перевірки у членів комісії виникли запитання щодо складання дефектних актів, які передують внесенню змін до ПКД. Однак, як зауважив начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин Олег Савицький, компетентні відповіді на них можуть надати лише представники проєктної організації. Тому члени робочої групи одноголосно вирішили наступного разу зустрітися та поспілкуватися із представниками проєктної і будівельної організацій, а також з інженером, який здійснював технагляд за будівництвом до листопада 2022 року.

Останні новини