Бердичів

міська рада

Протягом минулого року натуральну та грошову допомогу отримали близько 7000 жителів бердичівської громади

IMG_20230322_164809

У 2022 році натуральну та грошову допомогу отримали близько 7000 жителів бердичівської громади. Про це інформує КУ “Центр надання соціальних послуг”. Із них понад 5000 становлять внутрішньо переміщені особи, 360 – особи, які опинилися у складних життєвих обставинах, 263 – родини з дітьми до 1 року, 198 – родини, які мають дітей з інвалідністю, 98 – багатодітні сім’ї, 74 – родини загиблих військовослужбовців.

Протягом року соціально вразливим категоріям населення видано понад 93 тонни продуктів харчування та засобів гігієни.

Фахівці установи за рік провели 60 заходів профілактичного характеру щодо відповідального батьківства, належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у місцях проживання.

Окрім того, під супроводом соцпрацівників перебувало 4 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу, у яких виховується 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також Центр надає і інші послуги: соціальної і соціально-побутової адаптації, психологічної та соціальної реабілітації, догляду вдома. Остання соціальна послуга користується найбільшим попитом серед населення: за 2022 рік її отримало 832 жителя територіальної громади.

Безперервно триває робота Центру з виявлення осіб, котрі потребують соціальної підтримки.

За інформацією КУ “Центр надання соціальних послуг” Бердичівської міської ради

Останні новини