Бердичів

міська рада

Протягом 28-29 березня на Житомирщині очікується погіршення погодних умов

pogoda

Шановні учасники дорожнього руху!

Протягом 28 – 29 березня очікується значне погіршення погодних умов!

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології вдень 28 березня у м. Житомирі та області буде хмарно, сніжитиме, на дорогах – ожеледиця. Температура знизиться до 0 – 3 градусів.

Вночі, з 28 на 29 березня, буде хмарно, йтиме невеликий сніг. Вдень місцями можливі опади, очікуються пориви вітру. На дорогах ожеледиця. Температура вдень становитиме -2 – +3 градуси, вночі знизиться від -3 до -5.

Тож, вирушаючи у дорогу на автомобілі, зверніть особливу увагу на стан зовнішніх світлових приладів, склоочисників, обігрівачів салону.

Обов’язково користуйтеся пасками безпеки, дітей перевозьте, використовуючи спеціальні засоби, що дозволять убезпечити їх від травмування у разі дорожніх інцидентів.

Керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережними, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожніх обставин.

За можливості утримайтеся від поїздок.

Пішоходам варто переходити дорогу виключно у встановлених місцях. Зауважте, що навіть за невеликої швидкості руху водій не здатен миттєво зупинити автомобіль, тож перш ніж ступити на автошлях, переконайтесь, що водії транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри.

Ніколи не виходьте на дорогу раптово, з-за припаркованого автотранспорту або інших перешкод. Знімайте навушники та капюшони, якщо рухаєтесь поблизу автошляху – інакше ризикуєте не почути попереджувальних сигналів про наближення автомобілів та небезпеку.

Для позначення себе на дорозі у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості обов’язково використовуйте світлоповертальні засоби (стрічку, наклейку, жилет тощо) або носіть одяг, який має такі елементи.

За інформацією поліції Житомирської області та Житомирського обласного центру з гідрометеорології