Бердичів

міська рада

Під час виконання службових обов’язків загинув Герой-Захисник України Віктор Перепелиця

IMG_20230330_172718_930

Непоправної втрати зазнала бердичівська громада: на Харківщині загинув Захисник України, солдат Віктор Перепелиця. Воїну, який віддав власне життя за свободу та незалежність Української Держави, тепер назавжди залишиться 39…

Народився Віктор Перепелиця у селі Іванківці. Закінчивши місцеву школу, переїхав жити до Бердичева. Вищу освіту за спеціальністю “Митна справа” здобував у Київському славістичному університеті. Зумів реалізувати себе у будівельній сфері. Був веселою, щирою, справедливою та порядною людиною.

Повномасштабна війна застала чоловіка на Закарпатті, де він працював. Він не міг дозволити, щоб брудний рашистський чобіт безкарно топтав українську землю, а тому на початку березня 2022 року повернувся до рідного міста і пішов захищати Батьківщину.

Понад рік сміливий і мужній Український Воїн бив окупантів, боронив свою родину, свою громаду, свою Державу. Останній бій солдат Віктор Перепелиця прийняв 27 березня 2023 року, поблизу населеного пункту Берестове Харківської області.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Віктора Перепелиці та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!