Бердичів

міська рада

Низку питань обговорили на засіданні спостережної ради при міській лікарні

IMG_20230327_164508_394

Відбулося засідання спостережної ради при Бердичівській міській лікарні, участь у якому також взяли директор медичного закладу Анатолій Сова та міський голова Сергій Орлюк.

Присутні обговорили перспективу укладання договору з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій “Реабілітація”, а також ухвалили рішення розробити текст завдання під проєкт приміщення для реабілітації. Наразі, зазначив Анатолій Сова, лікарня займається пошуком відповідних фахівців та придбанням необхідного устаткування.

У контексті питання про внесення змін до фінансового плану закладу, директор лікарні проінформував членів спостережної ради про видатки, які можна скоротити, та підняв питання про необхідність придбання низькотемпературного стабілізатора. За словами Анатолія Сови, зазначене обладнання дозволить збільшити кількість проведених операцій і при цьому вберегти хірургічні інструменти від пошкоджень.

Також, ознайомившись із депутатським зверненням стосовно ремонту кардіологічного відділення та попередніми розрахунками його вартості, спостережна рада ухвалила рішення винести це питання на розгляд сесії міської ради.

Одноголосно підтримали і пропозицію Сергія Орлюка щодо регулярного висвітлення міською лікарнею своєї діяльності: публікації актуальних новин закладу, інформування жителів громади стосовно спектру платних та безоплатних послуг, прийому спеціалістів тощо.

Окрім того, на засіданні було розглянуто скаргу депутатки Житомирської обласної ради Наталії Онуфрієнко та обрано секретаря спостережної ради. Ним став начальник відділу охорони здоров’я Богдан Яковенко.