Бердичів

міська рада

Реєстрацію на “Ігри Нескорених” продовжено до 21 березня – Міністерство у справах ветеранів України

3х4

Начальник відділу ветеранського спорту та реабілітації Міністерства у справах ветеранів України Ігор Костріков у Military Media Center закликав охочих реєструватись на цьогорічні “Ігри Нескорених”. Реєстрацію продовжено до 21 березня.

Змагання відбудуться наприкінці квітня у Львові. Це буде відбірковий етап для формування збірної України для участі у міжнародних змаганнях цього року.  

Ігор Костріков розповів, що реєстрація розпочалась 14 лютого і Мінветеранів розробило можливість реєстрації для людей з будь-якої точки країни:

  • На порталі “Є-ветеран” розміщена проста реєстраційна форма, яку можна заповнити онлайн.
  • До участі запрошуються усі військовослужбовці, ветерани війни, учасники бойових дій, рятувальники та правоохоронці, які зазнали травм, поранень чи захворіли під час виконання своїх службових обов’язків у зоні бойових дій.
  • Для заповнення реєстраційної форми всім учасникам необхідно мати або електронний ключ, або додаток Дія, або використати реєстрацію через Bank ID.
  • Заповнення форми поділяється на 9 простих кроків і займає лише 5 хвилин.
  • Довідка від лікаря спортивної медицини про допуск до таких змагань є важливою, оскільки “Ігри Нескорених” – це найперше про реабілітацію.

Ігор Костріков сказав, що їхнім завданням є забезпечити можливість відновлення людини завдяки участі в цих спортивних змаганнях.

Вперше Україна взяла участь у “Іграх Нескорених” в 2017 році. У 2022 році збірна також брала участь у змаганнях в Гаазі та виборола 16 медалей. Цього року вже подано близько 150 заявок.

“Сьогодні, під час війни, нам важливо продемонструвати усю свою силу духу не лише на фронті, а й також на міжнародній арені показати наші досягнення, нашу міць, силу і жагу до перемоги”, – сказав Ігор Костріков.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України