Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк та Віталій Бунечко долучилися до робочої зустрічі з Міністром закордонних справ Естонії Урмасом Рейнсалом

IMG_20230324_111250

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк разом із начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком, начальницею Бердичівської РВА Людмилою Димидюк та Народним депутатом України Богданом Кицаком 22 березня взяли участь у робочій зустрічі з Міністром закордонних справ Естонії Урмасом Рейнсалом, представниками депутатського корпусу та головами громад Житомирщини. Учасники зустрічі обговорили подальшу співпрацю в напрямку відновлення зруйнованої ворогом інфраструктури.

До наради також долучилися заступники начальника Житомирської ОВА та представники Житомирської обласної ради, Житомирської міської ради, райвійськадміністрацій та профільних структурних підрозділів облвійськадміністрації.

Віталій Бунечко зазначив, що впродовж 2022 року на Житомирщині спільними зусиллями було відновлено більше 1800 об’єктів, на які спрямовано 200 млн. грн. з резервного фонду державного бюджету та інших джерел.

Зокрема, завдяки допомозі від Естонії на території Овруцької громади активно ведуться роботи з будівництва нового дитячого садочка. На реалізацію цього проєкту вже виділено понад мільйон євро. Також триває відбудова зруйнованого мосту в Малині, на який Естонія також планує надати співфінансування.

Також партнери з Естонії планують долучитися до будівництва бомбосховищ в освітніх закладах, яі мають у цьому нагальну потребу, а також будівництва двох дитячих будинків сімейного типу та інших проєктів.

“Впевнений, що досвід, який буде напрацьований в рамках реалізації цих проєктів, стане дуже корисним для подальшої відбудови Житомирщини, а також інших регіонів України, які постраждали від дій окупантів”, — зазначив Віталій Бунечко.

За матеріалами Житомирської обласної військової адміністрації